Białe szaleństwo

Zimowa Powiatowa „Gimnazjada” nam niestraszna. Uczniowie „Szewczyka” biorą w niej udział każdego roku.

Nie inaczej było i tym razem. 13 stycznia na stoku Złoty Groń zorganizowane zostały zawody narciarskie i snowboardowe. Nasi gimnazjaliści przywieźli z nich aż sześć medali. W etapie gminnym konkursu narciarskiego w  kategorii dziewcząt zwyciężyły Anna Główczak (IIIb)  – miejsce 1. oraz  Julia Martyka (Ib) – miejsce 2.  Wśród chłopców najlepsi byli – Dawid Grzebinoga (IIa) – miejsce 2. oraz Szymon Stanclik (IIc) – miejsce 3. W etapie powiatowym konkursu snowboardowego nie miał sobie równych Szymon Okrzesik (IIc), który zdeklasował konkurentów i zajął najwyższe miejsce na podium.  Natomiast Dawid Grzebinoga w slalomie gigancie na dwóch deskach uplasował się na pozycji 3.

Naszym sportowcom gratulujemy i życzymy zwycięstwa w etapie wojewódzkim.