Koszykarze SP Rajsko Mistrzami Gminy Oświęcim

22 stycznia 2018 r. w hali sportowej SP w Rajsku rozegrany został gminny turniej piłki koszykowej dziewcząt i chłopców klas siódmych i gimnazjalnych.

Nasi uczniowie w całym turnieju okazali się bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie spotkania. Dziewczęta pokonały swoje rówieśniczki z Zaborza, Grojca i Brzezinki, a chłopcy nie dali szans zawodnikom z Brzezinki i Zaborza. Zwycięstwo w rozgrywkach zapewniło naszym uczniom awans do zawodów na szczeblu powiatowym, podczas których będą reprezentować Gminę Oświęcim.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Beata Czarnik, Magda Skraba, Ewelina Wanat, Patrycja Zielińska, Kamila Dziwak, Julia Siwek, Wiktoria Korbel, Daria Kulka.

Chłopcy wystąpili w składzie: Łukasz Kumor, Mateusz Bielicki, Jakub Stańczyk, Marek Czarnik, Mateusz Czarnik, Artur Warzecha, Jakub Księżarczyk i Mateusz Walancik.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach powiatowych!!!