Niezwykły bal karnawałowy

2 lutego 2018 r. wolontariusze z oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku wraz z Panią wicedyrektor Marzeną Grabowską oraz Panią Moniką Bartosz zorganizowali bal karnawałowy dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu.

 

Młodzież świetnie się integrowała, tańcząc w rytm muzycznych hitów. Uczestnicy zabawy nie zapomnieli o pięknych karnawałowych kreacjach. Zaplanowano dla nich trzy konkursowe konkurencje z nagrodami. W pierwszej wygrywali uczniowie, który zaprezentowwali najlepsze przebranie.  Następnie każdy z uczestników miał minutę na zademonstrowanie swoich zdolności tanecznych. Później, po krótkiej chwili na odpoczynek i słodki poczęstunek, odbyła się ostatnia rywalizacja - karaoke -  na najlepsze wykonanie wybranej przez siebie piosenki. Wszyscy zwycięzcy karnawałowych potyczek otrzymali nagrody. Na zakończenie balu każdy uczestnik zabawy odebrał mały drobiazg ufundowany przez koło wolontariatu.

 

Mamy nadzieję, ze wspólna zabawa pozostawiła niezatarte wspomnienia, gdyż młodzież opuszczała mury SP w Rajsku z energią i uśmiechem na twarzy.

GALERIA